Jsme imunoanalytickou laboratoří, která Vám pomůže s kontrolou alergenů v potravinách a surovinách. Vždy jsme připraveni Vám pomoci s vývojem ELISA soupravy přímo pro Vaše specifgické potřeby.

Jsme biotechnologická společnost zabývající se od roku 2008 především analýzou alergenů v potravinách. Metodou ELISA stanovujeme téměř všechny alergenní proteiny jmenované českou a evropskou legislativou včetně lepku.

Pracovníci Výrobní a vývojové laboratoře a Zkušební laboratoře ELISA development, s.r.o. jsou schopni pružně reagovat na individuální potřeby našich zákazníků a pomoci s kontrolou alergenů ve Vašem provozu.

Naším mottem je "SPOLEČNĚ KONTROLUJEME A ALLERGEN-FREE DEKLARUJEME".

Zkušební laboratoř i Výrobní a vývojová laboratoř společnosti ELISA development, s.r.o. jsou provozovány v budově Výzkumného ústavu potravinářského, se kterým dlouhodobě spolupracujeme v rámci různých vývojových projektů pro detekci potravinových alergenů.

Máme vysoké nároky na kvalitu

Jsme si vědomi vysokých nároků našich zákazníků i požadavků legislativních předpisů České republiky a EU na kvalitu výsledků analýz. Z toho důvodu průběžně modernizujeme přístrojové vybavení Zkušební laboratoře a neustále tak zlepšujeme naše služby zákazníkům. Našim cílem a politikou kvality je poskytovat spolehlivé a reprodukovatelné výsledky.  Při poskytování služeb se snažíme plnit požadavky a očekávání zákazníků profesionálním způsobem a dodržovat krátké termíny pro dodání výsledků za příznivých cenových podmínek.

Chod Zkušební laboratoře je řízen v souladu s normou ISO 17025.